Наші спортсмени на Кубку України з лижного фрістайлу 26-29 січня 2016 року в Буковелі

Вихованці  СДЮСШ  “Екстрім” Тернопільської міської ради  повернулись з першого етапу Кубка України та Всеукраїнських змагань з лижного фрістайлу  в дисципліні – могул.   Змагання проходили  на спорткомплексі  «Буковель» Івано-Франківської області.

Команда Тернопільської області, яку представляли вихованці СДЮСШ "Екстрім" управління молоді та спорту Тернопільської міської ради в командному заліку Кубка України здобула Перше місце.
Команда Тернопільської області, яку представляли вихованці СДЮСШ “Екстрім” управління молоді та спорту Тернопільської міської ради в командному заліку Кубка України здобула Перше місце.
Тернопільські фрістайлісти   здобули 7  нагород

Золото(2 шт) – Масира Олег (студент ТНТУ), Приймак Вікторія (ТЗОШ №27)

Срібло – Стареправо Максим (університет фізвиховання, Київ)

Бронза – Хомут Юрій (університет фізвиховання, Київ), Мончак Назар (профтехучилище № 4) та  Войтюк Максим (ТЗОШ №22).

На Буковельських іграх, які відбулися в останній день змагань, перемогу здобули:

Масира Олег, Николайська Ольга (ТЗОШ №20), та  Приймак Вікторія (ТЗОШ №27)

призерами стали: Стареправо Максим, Брудко Тетяна (ТЗОШ №22), Романів Юра (ТЗОШ №11), Зілько Олександр (технічний коледж ТНТУ),

Бронзовий призер Кубка України Юрій Хомут

Нажаль, Юра, стартуючи  в останній день змагань в паралельному могулі на Буковельських іграх,  виконавши стрибок із другого трампліну невдало приземлився, зіткнувся з суперником та отримав травму – розрив  зв’язки  колінного суглобу. Проведена успішна операція.

Спортменів готували тренери комунального закладу СДЮСШ «Екстрім» Тернопільської міської ради: