Команда тернопільських фрістайлістів – переможецьЧемпіонату України 2016 року

На спорткомплексі «Буковель», що знаходиться на Іванофранківщині  24-29 лютого 2016 року  відбулися змагання Чемпіонату та другого етапу Кубка України з лижного фрістайлу в дисципліні могул, в яких взяли участь вихованці тернопільської СДЮСШ «Екстрім» .

Тернопільські спортсмени порадували своїми результатами. Вони здобули половину всіх нагород Чемпіонату України , а це дев’ять медалей, 3 золотих, 4 срібних та 2 бронзових. 6 медалей Кубку України (1 золота, 2 срібних та 3 бронзових).   В загальному здобутку тернополян 15 медалей.

Команда тернопільських фрістайлістів

Олег Масира (студент ТНТУ) - переможець Чемпіонату України здобув – 3 золотих, 1 срібну та 1 бронзову нагороди
Олег Масира (студент ТНТУ) – переможець Чемпіонату України 2016, здобув – 3 золотих і 1 срібну у могулі та 1 бронзову нагороду у слоупстайлі
Лебедик Андрій (Комерційний інститут) срібло на Чемпіонатіта бронза на Кубку України
Лебедик Андрій (Комерційний інститут) – срібло на Чемпіонаті та бронза на Кубку України
Приймак Сергій (технічний коледж ТНТУ) - дві срібні медалі
Приймак Сергій (технічний коледж ТНТУ) – дві срібні медалі
Приймак Вікторія (школа №27) - золото та срібло, Николайська Ольга (школа №20)- 2 срібних нагороди в Чемпіонаті України з лижного фрістайлу 2016 року
Приймак Вікторія (школа №27) – золото та срібло, Николайська Ольга (школа №20)- срібна та брознова нагороди в Чемпіонаті України, бронзова у Кубку України з лижного фрістайлу 2016 року
Призери Чемпіонату України серед дорослих і юніорів: 2 золотих нагороди - Олег Масира срібло здобули – Андрій Лебедик і Сергій Приймак
Призери Чемпіонату України серед дорослих і юніорів: 2 золотих нагороди – Олег Масира срібло здобули – Андрій Лебедик і Сергій Приймак
Катя Дерлиця (технічний коледж ТНТУ) здобула срібну та бронзу нагороди в Чемпіонаті України з лижного фрістайлу 2016 року
Катя Дерлиця (технічний коледж ТНТУ) здобула срібну та бронзову нагороди в Чемпіонаті України з лижного фрістайлу 2016 року.
У загальнокомандному заліку Тернопільска область здобула 1 місце у Чемпіонаті України, юніорському Чемпіонаті України та Кубку України і 2 місце у Чемпіонаті України серед дітей.

Також 3 березня на ТК “Буковель” закінчився Чемпіонат України з лижного фрістайлу дисципліна – слоупстайл. В них вперше взяв участь лідер нашої команди Олег Масира і виборов третє місце. Отож, до здобутку нашої команди додалася ще одна бронзова нагорода Чемпіонату України.

Готували спортсменів тренери СДЮСШ «Екстрім»: Щербанюк Оксана, Кучер Роман, Винницький Олег, Юнко Уляна.

За фінансову підтримку спортсмени завдячують Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації (директор Віктор Мацикур), Управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту міської ради (начальник Микола Круть) та батькам спортсменів!