Кубок України з фристайлу (могул) 2015

На СК Буковель відбувся Кубку України з фрістайлу(могул) 2015, а також Кубок «Sport Production» у дисципліні могул та паралельний могул. Цьогоріч в Кубку України брали участь 5 команд.

В Кубку України ми здобули 7 нагород, серед яких 2 – золотих, 3 – срібних і 2 – бронзових. В парному могулі, який проводили в Україні перший раз наші спортсмени здобули сім нагород, а у Кубку «Sport Production» в дисципліні могул здобули 10 нагород.

Змагання проходили у трьох вікових категоріях: юнаки, юніори та дорослі. Могульна траса становить 270 метрів. Вона складається з великої кількості горбів та двох трамплінів. Аби отримати перемогу, потрібно було пройти трасу за найкоротший час. Важливо у даній дисципліні – правильно та технічно виконувати повороти при проходженні горбів.

На досягнутих результатах, розповідають фрістайлери, зупинятися не збираються. Уже готуються до головних змагань сезону, а саме – Чемпіонату України. Їх проведуть також у Буковелі з 28 лютого по 3 березня.