Чемпіонат України зі сноубордингу 2013

ДЮСШ Екстрім управління спорту Тернопільської міської ради стала Чемпіоном зі сноубордингу серед 14 спортивних шкіл України!

Чемпіонат України зі сноубордингу 2013: сноубордисти ДЮСШ Екстрім
Чемпіонат України зі сноубордингу 2013: сноубордисти ДЮСШ «Екстрім» Тернопільської міської ради та обласної школи вищої спортивної майстерності повернулись переможцями з крутих Карпатських трас, де з 23 лютого по 2 березня 2013 року відбувалися Чемпіонати України серед дорослих, юніорів та юнаків !

На високій та стрімкій горі Красія, що у Закарпатті, в наполегливій боротьбі, тернополяни завоювали 14 нагород Держмолодьспорту України !

Порадувала нашу команду, ставши Чемпіонкою України серед молодших дівчат у паралельному слаломі-гіганті Романів Анастасія (учениця ЗОШ № 11, ФСТ «Динамо»).

Срібні нагороди Чемпіонату України здобули:- майстер спорту Оксана Дмитрів (вихованка ОШВСМ, ФСТ «Колос»), змагаючись із 23 суперницями в паралельному слаломі-гіганті.

– МС Тарас Бігус (студент ТНЕУ, ФСТ «Динамо») здобув дві нагороди – в Чемпіонатах України серед дорослих та юніорів.

– КМС Тетяна Романишин (вихованка ОШВСМ, ФСТ «Колос») !

– КМС Ірина Грещук (вихованка ДЮСШ «Екстрім» та ОШВСМ, студентка ТНЕУ, ФСТ «Колос»).

– КМС Наталя Смик (учениця ЗОШ № 20, ФСТ «Динамо»), завоювавши дві срібні медалі Чемпіонату України серед старших дівчат в паралельному слаломі та слаломі-гіганті.

Тетяна Тарнавська (учениця ЗОШ № 20, ФСТ «Динамо»).

Тетяна Ярош (учениця ЗОШ № 23, ФСТ «Динамо»).

Бронзовими призерами Чемпіонату України стали:

– КМС Олеся Галайко (студентка Комерційного коледжу, ФСТ «Динамо»).

Ніна Ящук (учениця ЗОШ № 22, ФСТ «Динамо») – дворазова призерка Чемпіонату України серед старших дівчат.

В підсумку 5-денної боротьби сноубордисти Тернопільської області стали переможцями в командному заліку Чемпіонату України зі сноубордингу !

Юнацька команда сноубордистів ДЮСШ «Екстрім» Тернопільської міської ради на Чемпіонаті України 2013 року на трасі в Кострино, Закарпатської обл.

Сноубордистки-тернополянки, після фінішу, чекають на медалі !