13 нагород юнацького Чемпіонату України, Кубка України та Всеукраїнських змагань в здобутку сноубордистів Тернопільської області та СДЮСШ «Екстрім»

Шестеро вихованців Тернопільської СДЮСШ «Екстрім» та Обласної школи вищої  спортивної майстерності завоювали  9 нагород Кубка України та Всеукраїнських змагань  18-25 березня  2016 року на спорткомплексі «Буковель».

Призерами змагань стали:

• майстер спорту Оксана Дмитрів (ОШВСМ, ФСТ Колос, ТНТУ) – дві срібні нагороди;
  • майстер спорту Тарас Бігус (ОШВСМ, ФСТ Динамо, ТНЕУ) – срібний призер;
  • Тетяна Копчак ( ФСТ Динамо, ТНЕУ) – бронзова призерка;
  •  Наталя Федишин (ФСТ Динамо, школа № 19) – срібна призерка.

Срібло та бронзу здобули вихованки СДЮСШ «Екстрім» та школи № 19

Віта Ханас (ФСТ Динамо) і Аля Рипнінська (ФСТ Колос)

Ком-Кубок
Команди СДЮСШ «Екстрім» Тернопільської міської ради, Тернопільської області та ОШВСМ – стали переможцями в загальному заліку Кубка України з сноуборду 2016 року !

Тернопільські сноубордисти завдячують  за фінансове забезпечення  Департаменту  спорту облдержадміністрації (директору Віктору Мацикуру), Управлінню  молодіжної політики і спорту міської ради (начальнику Миколі Крутю), Тернопільській обласній  Федерації  лижного  спорту (президенту Василю Коженьовському),  Обласній школі вищої спортивної майстерності (директору  Олегу Любінському),    а  також  батькам  учнів.

21-23 березня 2016 року на спорткомплексі «Буковель», Івано-Франківської області на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат з сноуборду 3 вихованці Тернопільської СДЮСШ «Екстрім» та школи № 19 здобули 4 нагороди.