6 призерів Чемпіонату України з сноуборду 2016 року

Сноубордисти Тернопільської СДЮСШ міської ради та Обласної школи вищої спортивної майстерності здобули 6 нагород (2 золотих, 1 срібну та 3 бронзові) на Чемпіонаті України серед дорослих і юніорів та міжнародних змаганнях за участю спортсменів з 5 областей України та сноубордистів з Польщі, Швеції та Румунії з 28 лютого по 4 березня 2016 року на спорткомплексі «Красія» Закарпатської області.

Чемпіонами змагань стали  «динамівці», студенти тернопільського економічного університету  Тарас Бігус  та  Таня Копчак.

Срібну нагороду здобула  Валерія Сторожук (школа № 16), а бронзові – Таня Тарнавська (школа № 20), Віта Марія Ханас (школа № 19), Ніна Ящук (школа № 22).

Команда Тернопільської області зайняла друге місце в загальному заліку Чемпіонатів України, а команда СДЮСШ «Екстрім» Тернопільської міської ради стала переможцем юніорського чемпіонату України.

з ФІС-делегатом
Команда Тернопільських сноубордистів на міжнародних змаганнях в Закарпатті
28 лютого – 4 березня 2016 року з ФІС-делегатом з Румунії Діно Стефанеску
та іноземними спортсменами з Польщі, Швеції та Румунії

Ящук - ЮЧУ

Ніна Ящук  – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з сноуборду 2016 року

Команда Тернопільських сноубордистів - призерів Чемпіонатів України серед дорослих та юніорів з сноуборду

Призери Чемпіонатів України з слалому та сноубордкросу – тернополяни (зліва направо): Валерія Сторожук (2 місце), Таня Тарнавська (3 місце), Тарас Бігус (1 місце), Віта Ханас (3 місце), Таня Копчак (1 місце), Ніна Ящук (3 місце)