I етап Кубка України та Всеукраїнські змагання з сноуборду 2016 року

Шестеро вихованців ОШВСМ та СДЮСШ «Екстрім» завоювали 7 нагород на I етапі Кубка України та Всеукраїнських змаганнях з сноуборду, які відбулися 9-11 лютого 2016 року в Києві на трасі «Протасів Яр».
команда київ
Серед 12 спортивних шкіл в Кубку України та у Всеукраїнських змаганнях перемогу здобула команда СДЮСШ «Екстрім» м.Тернопіль
з Малежиком і Тікуном
Призерки Кубка України Олександра Мальована (Київ)- 1місце, Таня Копчак (Тернопіль)- 2місце, Дар’я Назаренко (Київ) – 3 місце з Віце-президентом ФЛСУ Володимиром Малежиком та держтренером Леонідом Тікуном
київ сноуборд
Тернопільська область на Всеукраїнських змаганнях в командному заліку серед юнаків та дівчат з сноуборду здобула 2 місце, набравши 100 очок (1 місце – Івано-Франківська область 144 очки
та 3 місце – Закарпатська область 82 очки)
Ханас київ
Срібна призерка Всеукраїнських змагань, тернополянка –   кмс  Віта Ханас
сертифікати київ
Переможці та призери змагань нагороджені призовими сертифікатами на суму понад 15 тис.грн від спортивного магазину «Драйв-спорт» та грошовою винагородою від Федерації лижного спорту міста Києва (президент Федерації – Леонід Тікун)