Чемпіонат України зі сноубордингу 2012

Тернопільські сноубордисти  повернулись переможцями з крутих Карпатських трас, де 7-10 лютого 2012 року  відбувся Чемпіонат  та перший етап Кубка України !

Команда Тернопільської області зі сноубордингу

Нашу команду представляли вихованці гірськолижної спортивної школи ДЮСШ «Екстрім» Тернопільської міської ради та обласної школи вищої спортивної майстерності..

Ні стрімкі карпатські схили, ні люті морози не перешкодили тернополянам завоювати  23 нагороди Держмолодьспорту України (7 золотих, 6 срібних та 10 бронзових) !

На спорткомплексі «Кострино» Закарпатської області вихованці ДЮСШ «Екстрім» здобули золоті медалі :

Призерами  відкритого Чемпіонату України стали майстри спорту – вихованки обласної школи вищої спортивної майстерності:

• срібло у  паралельному слаломі  на великій швидкості принесла студентка технічного університету  Оксана Дмитрів ( школа 23- ФСТ «Колос»),
  • а бронзу – студентка економічного університету  – Олена Рихлівська ( школа 15- ФСТ «Динамо»).    Переможницею Кубка України серед дорослих  стала їх тренер майстер спорту Світлана Тимош ( ФСТ «Динамо»).
В підсумку 5-денної боротьби сноубордисти Тернопільської області стали переможцями в командному заліку Чемпіонату України зі сноубордингу .

ДЮСШ «Екстрім» управління спорту міської ради  теж здобула Перше командне  місце серед 12 ДЮСШ України.
Команду до перемог вели тренери-викладачі Ірина Скоропляс, Наталя Пазунка, Світлана Тимош, Галина Гречин та керівники ДЮСШ (В. Ліщук та Т. Романишин) разом з усім обслуговуючим колективом.

Для досягнення вагомих результатів команда завдячує фінансовому забезпеченню управління молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради (Микола Круть, Людмила Бистрова), управлінню  фізичної культури і спорту облдержадміністрації (Ігор Побер), ОШВСМ (О. Любінський),  ФСТ «Динамо» (В. Небесний), ФСТ «Колос» (Г. Гунтік). та коштам батьків.